Fotogalerie

Ne, nevracím se. (:

20. srpna 2012 v 17:59 | Iv.
Mám velkej klíč a rychlej šroubovák,
když ti to heká, je to pekáč, je to vrak.
Já se ti na to podívám,
dutiny pístu vystříkám. - Nejsem úchylná, fakt to přijde dvojsmyslné více lidem! O.o

Opožděná zima

17. února 2012 v 13:21 | Dý_^^
Jo dneska píšu dřív, protože jsem nebyla ve škole..Šla jsem k doktorovi na poslední krevní testy a už by to mělo být v pohodě. Nicméně máma mě už nechtěla hnát do školy a tak jsem mohla zůstala doma i s Andym. Zase mi bylo po odebírání krve blbě a když se mi udělalo líp vzala jsem Andyho a rozhodla se jít ven. Nemohli jsme jít na dlouho a tak jsme byli jen hodinu venku. Už dva dny v kuse u nás sněží a tak napadlo sněhu Andymu až po břicho..Takže takových 20centimetrů i víc sněhu máme a pořád sněží. Mám z toho docela radost, protože Andy ještě tolik sněhu v životě neviděl a já v pondělí jedu na hory a s čerstvým sněhem to vypadá skvěle. Samozřejmě jsem si vzala i mobil a tak vám sem dám fotky z dnešní procházky. Některé jsou takové momenty tak respektujte kvalitu..:)

Who makes me happy? YOU.

11. února 2012 v 10:39 | Dý_^^
Takže dnes nemám náladu vymýšlet nějaký pozdrav a nějak mi dochází 'originalita'. Dlouho jsem nepsala kvůli tomu, že jsem měla pořád test za testem ve škole, doma mi dali tvrdá pravidla a když jsme měla chvíli na počítač neměla jsem tak nějak chuť nic napsat. Dneska to budou jen fotky 9-ti měsíčníh Andyho, který je pořád na skoro dospělého psa takový akční jak štěně. Nějak zase nemám náladu tak na nic takže nevím co tu moc vypisovat. Snad jen, že asi dneska udělám koláž Andyho fotek jak rostl nic neslibuju. Ještě teď vezmu Andyho ven a odpoledne jdu s kamarádkou do jedné restaurace kde pracuje její máma. Takže čas budu mít možná chvíli dopoledne a pak večer. Jinak k tomu ještě abych rozebrala proč nestíhám. Na začátku června je klubová výstava švýcarských salašnických plemen v Rožnově p. Radhoštěm a té se chceme zúčastnit. Nicméně každý den s Andym musím trénovat tři věci a to → 1)kontrola chrupu(po zranění kdy měl probodlý jazyk odmítá ukázat zuby a tlamu), 2)postoj(ten nám už docela jde pro pamlsek udělá cokoliv), 3)chůze a poklus u nohy(to je další problém, protože je velmi aktvní a on buď jde nebo běží). Takže momentálně asi moc článků neočekávejte.

Přírodní krásy..

30. ledna 2012 v 18:09 | Dý_^^
Zdravím..Dnes sem došla domů kolem 15h měla jsem sice jen 6 hodin, ale ještě jsem měla hudebku(hraju 6 let na kytaru). Nicméně učit se mu nechtělo to přece může počkat..jak jinak. A tak sem se rozhodla vyjít si s Andym ven na konec vesnice celá cesta do kopce až na rozhlednu. Asi moc psát nebudu a dám sem zrovna fotky. Za jejich kvalitu se omlouvám, ale fotila jsem ve zrychleném režimu a jen na mobil.

It's Christmas time..

21. prosince 2011 v 15:51 | Andy
Ahoj, ahoj, ahoj! ^^
Nevěřila jsem tomu, ale jo je to pravda SNĚŽÍÍÍÍ!♥

Vánoce na blátě..já už se s tím smiřuju

18. prosince 2011 v 16:40 | Dý_^^
Ahojte..Nadpis jako vždy vypovídá za většinu. Tento rok to vypadá jako už skoro obvykle na Vánoce na blátě. Ale tento rok mě to mrzí mnohem víc než obvykle a to kvůli Andymu..Chtěla sem, těšila sem se na jeho reakci na sníh a nějak to zatím vůbec nevypadá. Hmm. Takže asi si přetrpím každoroční svátky zvané Vánoce..Nevím mám Vánoce ráda, ale není to už jako dřív možná se změnilo to, že už nejsme ty malé děti co věří na Ježíška o tom ty svátky pro mne byly..Dopis a čekání co nakonec takzvaný Ježíšek donese. Tento rok vím, že dárky nebudou nic extra, ale mně to nevadí. Vždyť já svůj dárek dostala už v létě přesně 2. července v podobě malé chlupaté kuličky, která momentálně hrdě nosí jméno Andy. To byl můj předčasný dárek a víc nechci..Andy mi stačí je pro mě vším co zrovna potřebuji, když sem byla nemocná byl ochotný u mě většinu dne proležet a nehnout se, když na mě rodiče křičeli on se postavil na mou stranu a chtěl mě bránit. Proto to byl ten nejúžasnější dárek co jsem si mohla přát a on to ví. Takže tyto Vánoce já nijak neprožívám..Prostě den jako obvykle na blátě, jen s cukrovím nějaký rodinný kruh velký se nesejde. Rozbalíme dárky, možná se půjdeme s Andym projít a tak zakončíme "Štědrý večer" kdoví..Možná sem jen pesimista kvůli tomu blátu to vážně netuším a přemýšlet se mi nad tím nechce..

Kdo potřebuje hračky? Já si vystačím s prostěradlem!

9. prosince 2011 v 18:20 | Andy
Zdravím..Po delší době přidávám fotky Andyho.. Moc jsem teď nestíhala(převážně škola a pak to malé hyperaktivní pološtěně). Jsou to fotky staré pár dnů a dje na nich vidět jak si Andy umí poradit. Už jste asi pochopili z nadpisu o co pujde, ano Andy hračky napotřebuje mu stačí prostěradlo a velký výběh ;). Takže přidávám pár fotek no, ale jsou foceny mobilema nebylo moc hezké počasí..Takže jsou v takové té "super" kvalitě a musela jsem je upravit v PF ať ty barvy nejsou takové škaredé.

Pošťák přinesl předčasného Ježíška..:)

2. prosince 2011 v 15:20 | Andy
Áhoj..Fotky z cvičáku nemám, ale místo toho vám sem dám dnešní fotky..Není jich moc, ale jdou na nich vidět Andyho předčasné dárky :)..

Andy se odmítá fotit..

16. listopadu 2011 v 16:55 | Andy
Ahojte..^^. Jůů dva stromky :D né v pohodě. Dneska sme byli s Andym venku no..Vzala sem teda i foťák v očekávání, že bych mohla nafotit nějaké pěkné fotky, ale co..Andy se vůbec nechtěl fotit odmítal chvíli postát na jednom místě nebo něco předvést byl opravdu šíleně roztěkaný takže..Fotky za moc nestojí, ale i tak pár sem přidám..;)

Jen tak pro radost..:P

27. října 2011 v 16:17 | Andy
Nazdáár :) doufám, že se máte dobře já se mám no pořád stejně. Dneska sem byla na očkování takže asi tak no..Očkování na mě má špatné účinky..Od té doby co mě to "bodli" mne bolí hlava a je mi špatně :/ ale co už..

No vzhledem k tomu, že ven s Andym nikam na dlouho nemůžu(↑) tak sem šla s ním alespoň na zahradu a přidám vám sem pár fotek ;).

Koukni na něj! Na inteligenta :) :D

15. září 2011 v 19:04 | Andy
Přidávám jednu komickou fotku z podtextem "učíme se na počítači" ;D. Kvalita nic moc, ale byla to momentka! :D

3 months...

23. srpna 2011 v 8:36 | Andy
Ahojte včera jsme byli na procházce tak sem dávám fotky Andyho jelikož má už krásné 3 měsíce :). Nakonec tam máte jednu koláž abyste si povšimli rozdílu a jednu fotku upravenou ;).A nechtělo se mu jít... :D


A takhle reaguje rozradostněné štěně na povel ke mně ;D

Ty jeho krásné oči..♥

A nechtělo se mu jít..

"No to si ze mě snad děláš srandu..?!"
"Já už nikam nepudu :P!"

No porovnávejte...;)


Do komentářů prosím názory na fotky díky :)*

11 týdnů

28. července 2011 v 17:33 | Andy
Ahojte přidávám fotky z dnešní procházky s Andym a tím pádem fota z 11. týdne. Ještě zítra něco nafotím, chtěla jsem dnes, ale prší takže fotky sou na nic :/

Fotka z 2. měsíce

11. července 2011 v 11:16 | Andy
Ahojte jakpak se máte? My s Andym se máme skvěle. Andy snad den ode dne roste. Je čím dál tím víc aktivní a hravý. Na zahradě pořád něco vymýšlí :). Nejraději hrajeme na "honěnou" kdy před Andym utíkám a on mě dohání a opačně :D. Už čím dál tím méně spinká :). S výcvikem se snažíme pokračovat, ale zatím stále učíme "lehni", protože když mu dávám pamlsek k zemi vždy po něm vyskočí. Na vodítku dělá též velké pokroky už chodí opravdu hezky jen by pořád křižoval cestu. Jak jsem se již zmiňovala budu sem dávat Andyho fotky jak každý měsíc porostl takže tady je foto z 2. měsíce Andyho štěněcího života :))

Doufám, že se vám líbí. Andy momentálně odpočívá po dlouhém pobíhání na azhradě. Pac a pusu :)*

Úpravy, které jste chtěli :)

28. června 2011 v 17:58 | Andy
Ahojte v přechozím článku se mi ozvaly pouze dvě holčiny(:((), ketré mi napsali jaké fotky bych mohla upravit...Trochu mě mrzí, že pouze 2, ale nevadí! :) tady jsou alespoň ty dvě kdyžtak koukněte do předchozího článku, napište, kterou upravit a já ji sem přidám takže..

1.Vyžádání fotka číslo 6 od Ell♥
2.vyžádaná fotka číslo 3 od Σllie.<3
Tak doufám, že se vám mé úpravy líbí hlásněte v anketé, kterápak je hezčí ;)
 
 

Reklama