Návrat-nenávrat.

4. května 2012 v 18:20 | Dý_^^ |  Deníček
Né, nelekejte se.


Ahojte, doufám, že se máte dobře. U nás bylo několik dnů krásně a naráz děs. Prší, kroupy a pořád hřmí. Dopoledne byla docela hnusná bouřka a tak byl Andy doma. Z bouřek má trochu strach a když pak jen šíleně pršelo, ani se mu nechtělo jít ven. No jo..Ať žije tohle krásné počasí.

Já vím co jsem slibovala a řekla, že se vrátím. Ale škola mě nějak teď zase vytížila, takže naráz blog nebyl a já se snažila chodit s Andym ven(mám fotky a video, ale ty použiju no..hmm. Uvidíte.). Nicméně hurá! Dokopala jsem se k napsání článku, protože venku je hnusně a kamarádka dojede až za chvíli.

K zítřku..no. Měla jsem velké plány, ale nevím co se tu všechno objeví. Pochopte mě prosím, že když bude krásně, tak raději budu venku s Andym a kámoši, než abych seděla u blogu. Určitě se tu objeví tak 2 články o Andym. Ty si pro jistotu napíšu už dnes a pak je jen přednastavím. Chtěla jsem udělat takovou akci(Das ví.) jenže nevím co by tam přesně v ní bylo. Nechci dělat žádné soutěže a tak to bude asi jen info+překvapení, ale to nevím zda stihnu ještě dnes. Když tak tu bude až po Andyho narozeninách, vy to zvládnete.

Ruku už mám v pořádku. Rána je skoro zahojená, mám tam jen modřinu, která pomalu bledne- takže super, protože být "jednoruká" mě už docela štvalo.

Jinak jsem docela zklamaná ze sama sebe, ale tím Vás tu zatěžovat nebudu. Pochybuju, že by vás mé problémy zajímaly a hlavně..Museli by ste znát celý "příběh".

To je pro teď vše, já se jdu vrhnout na články+překvapení. Pac a pusu..)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Das Das | Web | 4. května 2012 v 20:22 | Reagovat

*červená se* ehm, děkuji. Ale vůbec si nemyslím, že by moje recenze byli skvělé.. naopak mám vždycky pocit, že vám to nic nepřinese..

Určitě si užívej hezkého počasí, však vysedávat u počítače není dobré a já sama už tu trávím méně času. Mně to hezké počasí vadí, je hrozné vedro a já mám naplánovanou krásnou procházku na Velký depot, ale Falkouš se v tomhle vedru sotva pohne.. :/ No, alespoň, že už konečně začal línat. :)

Moc se těším na články, prostě na všechno, co tu přibude. Na tvůj blog mám náladu vždy. ;)

Nenuť se k blogování, však ona se najde chvíle nebo nějaký zážitek, kdy se budeš chtít (třeba o ten zážitek) s námi o něco podělit.. Prostě když budeš mít chuť na článek, venku bude hnusně nebo bude prostě pozdě večer a nebude se ti chtít jít spát. :)
Zklamaná sama ze sebe? No, jak říkáš, neznám příběh. :) Ale kdyby ses chtěla vykecat, klidně. ;)

Takže užívejte si s Andym to vedro, pokud ho máte rádi a ať se Vám vše vede. :)

2 Betynka a Madét Betynka a Madét | Web | 5. května 2012 v 11:28 | Reagovat

To je samozřejmost,že se o Tobě zmíním :) ..Taky jsem ráda,že jsem se vrátila.Naprosto s tebou souhlasím,nemusím se pořád strachovat,že jsem je zapomněla oběhnou apod.
Aha :(,tak to mě mrzí :/ ale to neudělal určitě naschvál,přečtu si to v článku :-)
Taky chodím tedka ven,je fakt krásně :)
K článku:Taky u nás poslední dobou pršelo a byly bouřky.
Takhle ti to řeknu,když nechceš psát článek nepiš ho,sama vím,že někdy jsem to dělala ,že jsem musela,ale když se mi nechce,tak ho nepíšu.
Chápu tě,taky jsem radši venku než na počítači :)
Jaktože jsi ze sebe zklamaná ? :-O
A je dobře,že už máš v pořádku ruku  ! :-)
Pozdravuj Andyho :-)

3 Pejskařka Pejskařka | Web | 6. května 2012 v 9:21 | Reagovat

Ok to jhe v pohodě chápu.. taky ta škola no děs chci být venku s mýma psama když je hezky a neprší! A těším se
na články o Andym

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama