Únor 2012

Jakože jaro..

29. února 2012 v 18:56 | Dý_^^ |  Deníček
10 dnů uplynulo a já se stále nebyla schopná ozvat..V pátek už jsem byla doma a říkala jsem si, že napíšu článek, jenže v pátek jsem byla unavená takže do psaní se mi vážně nechtělo. V sobotu jsem se probudila se střevní chřipkou a tak jsem víkend proležela. V pondělí jsem už do školy šla, ale stále zeslábla a na úterý se musela učit, včera jsem se musela učit a byla jsem ráda, že mi během těch dnů vyšel čas vůbec na Andyho a dneska? Sem se musela učit..Tento týden totiž test za testem, že by se z toho jeden zcvoknul, ale i tak jsem si na vás našla čas. A teď už k horám..

Týdenní pauza

19. února 2012 v 15:06 | Dý_^^ |  Deníček
Zdravím..Teď jsem zas chvíli nepsala, ale tak nebudu vám tu každý den psát to samé, že sem byla s Andym venku a co sme dělali..to mi příjde trapné takže nic extra se neudálo, nové fotky ani nic nemám tak jsem nepsala..:). Nicméně jen vám chci oznámit, že tak týden teď nic nebude. Mám prázdniny a jedu s kámoškou na hory..Je tam sice wi-fi, ale i když se o večerech budu trochu nudit tak na mobilu se mi píše špatně takže nečekejte článek. Jen kdybych se fakt nudila. Asi tady nic extra psát nebudu..Není co opravdu. Za těch pár dnů se nic superultramegahustodémonskykrutopřísné neudálo..Takže si tu ten týden užíjte..Pak se ozvu..;)

Opožděná zima

17. února 2012 v 13:21 | Dý_^^ |  Fotogalerie
Jo dneska píšu dřív, protože jsem nebyla ve škole..Šla jsem k doktorovi na poslední krevní testy a už by to mělo být v pohodě. Nicméně máma mě už nechtěla hnát do školy a tak jsem mohla zůstala doma i s Andym. Zase mi bylo po odebírání krve blbě a když se mi udělalo líp vzala jsem Andyho a rozhodla se jít ven. Nemohli jsme jít na dlouho a tak jsme byli jen hodinu venku. Už dva dny v kuse u nás sněží a tak napadlo sněhu Andymu až po břicho..Takže takových 20centimetrů i víc sněhu máme a pořád sněží. Mám z toho docela radost, protože Andy ještě tolik sněhu v životě neviděl a já v pondělí jedu na hory a s čerstvým sněhem to vypadá skvěle. Samozřejmě jsem si vzala i mobil a tak vám sem dám fotky z dnešní procházky. Některé jsou takové momenty tak respektujte kvalitu..:)

Say "snow"

15. února 2012 v 18:55 | Dý_^^ |  Deníček
Ano mrazy víceméně pominuly a začalo sněžit..A se sněhem se oteplilo nicméně příliš a zase to taje. Ale i tak jsem stihla něco nafotit. Takovému počasí se nedalo odolat a jak včera tak i dnes jsem se s Andym vypravila na naši stále kompletně neprobádanou cestu. Andy si přítomnost sněhu velmi užíval a o tom svědčí i fotky.

Ledová a přesto krásná příroda

12. února 2012 v 14:00 | Dý_^^ |  Deníček
Na dnes sem opravdu něměla naplánováno psát nějaký článek či tak. Vzhledem k tomu, že zítra píši 2 kompozice netušila jsem ani, že stihnu na počítač zajít, ale podařilo se učení nebylo tak těžké jak vypadalo a tak jsem se dostala i k článku. Dnes sem opět vzala Andyho ven vždyť bylo ráno -17 a v tu dobu jen příjemných - 10 stupňů a slunce svítilo tak jsem toho musela využít(hahaha) s tím, že původně zamíříme na naši známou polní cestu když jsem viděla, že na poli se pohybuje mnoho zajíců rozhodla jsem, že cyklostezka bude přeci jen nápad lepší. Došli jsme k cyklostezce a já si až po roku a půl bydlení v Nivnici všimla, že se dá jít i jiným směrem a né jen na cyklostezku tak jsme zamířili tama. Podél malé říčky jsme šli napříč krajinou aniž bych tušila kam cesta vede. Na to jak si mě Andy většinou hlídá byl dneska až moc akční(a já vážně začínám uvažovat o mutaci se Supermanem a Spidermanem :D kvůli jeho až nadpřirozené rychlosti a mrštnosti). Celou dobu spíše pobíhal kolem mě, občas prozkoumal co se schovává v keři nebo v těch barevných budkách→včelínech.

Who makes me happy? YOU.

11. února 2012 v 10:39 | Dý_^^ |  Fotogalerie
Takže dnes nemám náladu vymýšlet nějaký pozdrav a nějak mi dochází 'originalita'. Dlouho jsem nepsala kvůli tomu, že jsem měla pořád test za testem ve škole, doma mi dali tvrdá pravidla a když jsme měla chvíli na počítač neměla jsem tak nějak chuť nic napsat. Dneska to budou jen fotky 9-ti měsíčníh Andyho, který je pořád na skoro dospělého psa takový akční jak štěně. Nějak zase nemám náladu tak na nic takže nevím co tu moc vypisovat. Snad jen, že asi dneska udělám koláž Andyho fotek jak rostl nic neslibuju. Ještě teď vezmu Andyho ven a odpoledne jdu s kamarádkou do jedné restaurace kde pracuje její máma. Takže čas budu mít možná chvíli dopoledne a pak večer. Jinak k tomu ještě abych rozebrala proč nestíhám. Na začátku června je klubová výstava švýcarských salašnických plemen v Rožnově p. Radhoštěm a té se chceme zúčastnit. Nicméně každý den s Andym musím trénovat tři věci a to → 1)kontrola chrupu(po zranění kdy měl probodlý jazyk odmítá ukázat zuby a tlamu), 2)postoj(ten nám už docela jde pro pamlsek udělá cokoliv), 3)chůze a poklus u nohy(to je další problém, protože je velmi aktvní a on buď jde nebo běží). Takže momentálně asi moc článků neočekávejte.

Obojek VS. Postroj

2. února 2012 v 11:10 | Dý_^^ |  Výchova,výcvik
Ahojte..Tak první na úvod..Dneska píšu článek brzo, protože nejsem ve škole. Večer jsem se nevyspala..Něco jsem asi snědla a tak jsem celou noc byla vzhůru s případnými návštěvy WC..Stejnak ráno bylo -17 takže autobusy skoro ani nejely pouze jen jeden. Takže dnešek trávím doma a tím pádem si už prodloužím o jeden den prázdniny. Ale k článku po dlouhé době jsem se rozhodla zase porovnat dvě "věci" a to obojek s postrojem pro psy. A proč? Protože včera nám došel nový pelíšek pro Andyho, který bude mít doma a objednala jsem mu i psí pás do auta aby jsme ho mohli bezpečně přepravovat. A ten "pás" se skládá vlastně ze dvou částí→postroj+pás. Tak jsem vyrazila včera odpoledne s Andym ven a odzkoušela nový postroj a rozhodla se, že vám napíšu mé dojmy a co je teda lepší..Opakuju "Je to jen můj osobní názor, nikomu ho nevnucuju ;)"