Prosinec 2011

A je po svátcích..

27. prosince 2011 v 17:39 | Dý_^^ |  Deníček
No víceméně..Já prázdninuju jen a pouze do úterka pak zas do mučírny, která si hladce říká škola(heh) při pomyšlení na dalších 5 let strávených na gymplu a pak vejška se mi zvedá žaludek.

No, ale předpokládám, že chcete vědět jak jsme s Andym strávili Vánoce. Tak nějak obvykle Vánoce krásně blátivé, celý den chystání a pohádky, večer poté pro mě losos s bramborovým salátem. Andy dostal hovězí polévku. A pak hurá na dárky..

Merry Christmas

23. prosince 2011 v 18:37 | Dý_^^ |  Deníček
Ahojte..Již předčasně, ale všem přeji Šťastné a veselé Vánoce, plné klidu a lásky :). Zítra rozhodně na blog mít čas nebudu takže přeju již dnes. Nevím co napsat takže ještě jednou

Veselé Vánoce a mnoho dárků přeje Andy s Dý_^^

Co štěňatům chutná(IX díl)

22. prosince 2011 v 16:24 | Dý_^^ |  Výchova,výcvik
Kdybyste to nechali na štěněti, sežralo by ze všeho nejraději nejprve hlínu(tu a kamínky zkoušel Andy nejraděj), potom pár vyhrabaných myších mláďat, něco šípků rovnou z keře a nakonec trochu trávy a nějaký ten bodlák. Určitě by si na nějakou tu chvíli pochutnalo, jenže provlém je v tom, že nemůžeme řídit jeho vlastní chuti. Poavžte jen, jak zamořené je naše životní prostředí. Ostatně i ty myšky by být otrávené..


Vánoce bez sněhu..

22. prosince 2011 v 15:46 | Dý_^^ |  Deníček
Zdravím..Ano myslím, že nemusím psát nadpis mluví za vše. Mé včerejší nadšení ze sněhu pominulo. Již k večeru se oteplilo a dnešek je celý den v + stupních takže taje a taje. Snad víc než bláto nesnáším tu břečku(kdo by to měl k sakru rád?!). Ano jdete někam ven naráz jedou dvě auta a ať se snažíte jak se snažíte auta se nemůžou moc dobře vyhnout a tak jste ihned celý od toho hnusu. Takže moje Vánoční nálada už je zase někde daleko a pochybuju, že do Vánoc nasněží odznova nebo spíš, že začne mrznout. Podle předpovědi se ještě víc oteplí což znamená ještě větší břečku(hu-rá). Přidám ještě pár fotek ze dneška je jich opravdu jen málo a můžete na nich vidět tající sníh..

It's Christmas time..

21. prosince 2011 v 15:51 | Andy |  Fotogalerie
Ahoj, ahoj, ahoj! ^^
Nevěřila jsem tomu, ale jo je to pravda SNĚŽÍÍÍÍ!♥

Vánoce na blátě..já už se s tím smiřuju

18. prosince 2011 v 16:40 | Dý_^^ |  Fotogalerie
Ahojte..Nadpis jako vždy vypovídá za většinu. Tento rok to vypadá jako už skoro obvykle na Vánoce na blátě. Ale tento rok mě to mrzí mnohem víc než obvykle a to kvůli Andymu..Chtěla sem, těšila sem se na jeho reakci na sníh a nějak to zatím vůbec nevypadá. Hmm. Takže asi si přetrpím každoroční svátky zvané Vánoce..Nevím mám Vánoce ráda, ale není to už jako dřív možná se změnilo to, že už nejsme ty malé děti co věří na Ježíška o tom ty svátky pro mne byly..Dopis a čekání co nakonec takzvaný Ježíšek donese. Tento rok vím, že dárky nebudou nic extra, ale mně to nevadí. Vždyť já svůj dárek dostala už v létě přesně 2. července v podobě malé chlupaté kuličky, která momentálně hrdě nosí jméno Andy. To byl můj předčasný dárek a víc nechci..Andy mi stačí je pro mě vším co zrovna potřebuji, když sem byla nemocná byl ochotný u mě většinu dne proležet a nehnout se, když na mě rodiče křičeli on se postavil na mou stranu a chtěl mě bránit. Proto to byl ten nejúžasnější dárek co jsem si mohla přát a on to ví. Takže tyto Vánoce já nijak neprožívám..Prostě den jako obvykle na blátě, jen s cukrovím nějaký rodinný kruh velký se nesejde. Rozbalíme dárky, možná se půjdeme s Andym projít a tak zakončíme "Štědrý večer" kdoví..Možná sem jen pesimista kvůli tomu blátu to vážně netuším a přemýšlet se mi nad tím nechce..

Předvánoční šílenství zasáhlo i mě..

17. prosince 2011 v 15:49 | Andy |  Deníček
Ahoj, jdu jen tak rychle něco sepsat..Můžete si už delší dobu všimnout, že nestíhám psát články. Ono není to lehké i když počasí nepřeje(ne nesněží u nás tady jenom prší a fouká..Grr) tak Andy začal "vlčit" nějak začal dospívat a tak odmítá poslouchat atd..Majitelé psů to určitě znají takže s ním denně procvičuju povely, ale stejnak když nechce tak nechce a to platí "kdo je vyrtvalejší vyhraje". Plánovala jsem pro vás udělat set vánočních fotek, ale bez sněhu to tak nějak není ono a vypadá to u nás na Vánoce na blátě. Když jsme u toho bláta tak dnes ráno padly k dobru Andyho mé bílé botasky. Ráno když jsme vyrazili na procházku tak jsme šli k lesu a to byla teprve sranda. Z bílých botasek mám hnědé a při každém kroku mi pod nohama šplouchalo jak kdybych šla rybníkem. Ale zpátky k "fotkám" až naapdne sníh tak budou a nebo potom až pod vánočním stromečkem? Nevím poslední dobou nevím víc věcí..

Kdo potřebuje hračky? Já si vystačím s prostěradlem!

9. prosince 2011 v 18:20 | Andy |  Fotogalerie
Zdravím..Po delší době přidávám fotky Andyho.. Moc jsem teď nestíhala(převážně škola a pak to malé hyperaktivní pološtěně). Jsou to fotky staré pár dnů a dje na nich vidět jak si Andy umí poradit. Už jste asi pochopili z nadpisu o co pujde, ano Andy hračky napotřebuje mu stačí prostěradlo a velký výběh ;). Takže přidávám pár fotek no, ale jsou foceny mobilema nebylo moc hezké počasí..Takže jsou v takové té "super" kvalitě a musela jsem je upravit v PF ať ty barvy nejsou takové škaredé.

Pošťák přinesl předčasného Ježíška..:)

2. prosince 2011 v 15:20 | Andy |  Fotogalerie
Áhoj..Fotky z cvičáku nemám, ale místo toho vám sem dám dnešní fotky..Není jich moc, ale jdou na nich vidět Andyho předčasné dárky :)..