Listopad 2011

Proč,že nepíšu? Jo vlastně..nemám čas

28. listopadu 2011 v 19:12 | Andy |  Deníček
Hola amigos :P jak se máte? No já se mám..ale jo fajn. Prostě jen fajn ani dobře ani hrozně..Nicméně FAJN. Možná se divíte proč jsem už přes týden a něco nenapsala(ono už je to tak dlouho?). No..asi vás zajímá jak se má Andy..On se má tak nějak všelijak..Je ještě trochu nachlazený a tak byl teď pár dnů u mě(to vstávání mě vážně potěšilo..ale co už) nicméně už je to OK a zítra jdu s ním na civčák..S menšíma obavama minule na Andyho doráželi 2 skoro dospělí psi a Andy vyfasoval pár kousnutí, no takže mě chápete tak uvidíme..MOŽNÁ vezmu foťák a nafotím něco na cvičáku uvidíme. Takže asi tak no a já vážně teď nemám čas..Když nejsem s Andym tak se učím do školy→test za testem znáte to..Ale nejvíc se těším na středu! Píšeme 2 kompozice a já jdu s kytarou(hraju 6 let) do muzea hrát muahaha :D* celý den bez školy hůů..A potom zbytek dne s Andym ^^.

A to je tak všechno nechce se mi vůbec psát poslední dobou no..Jo počkát BREAKING DAWN(Rozbřesk) :OOO prostě nehorázná dokonalost..To vám musí stačit :P

No když už sem se dokopala k tomu něco napsat..Pozastaveno mám i nemám..Na blogy Affs a oblíbené blogy chodím a komentuji..

PRO NASBONO! Ráda s tebou budu affs jak předtím, ALE starý blog nemůžu načíst jelikož je smazán pošli mi prosím odkaz na NOVÝ BLOG. Díky :)

Hmm a to je všechno mějte se :))

Natěšenost..unavenost a já nevím co ještě

17. listopadu 2011 v 10:14 | Andy |  Deníček
Čáo :P. Jak se máte? Já se mám růzdorodě :D. Především natěšeně a unaveně.. Unaveně proto, že jsem měla dnes na noc Andyho a ráno zase vstával brzo, ale co už no..V tom mrazu ho i když má zateplenou boudu prostě nenechám..Brr pořád je -4..Kdoví kolik bylo v noci v 6h když sem vstala bylo -7..Mhmm toto počasí nemám ráda ať sněží ;)! Nicméně odpoledne ASI přidám další fotky..Plánujeme výlet na jednu takovou věž tady poblíž tak uvidím no..

A proč natěšeně :? Protože je dneska volno, ale tak to není zas až tak "žhavé" :D. Zítra jdu na Twilight-Robřesk úú..:P ano sem taky Twilight fanatyčka ;D. Takže žjůů když se mi sem ještě zítra večer bude chtít jít..A budu chtít napsat článek tak určitě budu asi o Rozbřesku..fakt se těším! :D.

Takže odpoledne snad přidám fotky a zatím báj ;)

Andy se odmítá fotit..

16. listopadu 2011 v 16:55 | Andy |  Fotogalerie
Ahojte..^^. Jůů dva stromky :D né v pohodě. Dneska sme byli s Andym venku no..Vzala sem teda i foťák v očekávání, že bych mohla nafotit nějaké pěkné fotky, ale co..Andy se vůbec nechtěl fotit odmítal chvíli postát na jednom místě nebo něco předvést byl opravdu šíleně roztěkaný takže..Fotky za moc nestojí, ale i tak pár sem přidám..;)

Andy bojkotuje školu..

14. listopadu 2011 v 14:31 | Andy |  Deníček
Ahoj..slíbené fotky pro vás bohužel nemám, protože mi nějak foťák odešel..Ale brzo něco pofotím..teda ne něco, ale Andyho :D..

Podpořte boj proti týrání psů na Slovensku

13. listopadu 2011 v 16:27 | Andy |  Výchova,výcvik
Nejvěrnější přátelé člověka zažívají utrpení a umírají a nám to není lhostejné! Pomáhejte se Zapakatel.cz a HOME 4 PETS psům chovaným v otřesných podmínkách "psích množíren" i hafanům ze slovenských "psích koncentráků"! I ta nejmenší pomoc může zachránit, nebo zlepšit psí život.

Trochu nepovedené grafiky..

11. listopadu 2011 v 20:14 | Andy |  Grafika
Ahojte..Jelikož nějak nevím co napsat protože mi chybí nápady sice s Andym je zážitků až až, ale tak nevím jak některé věci sformulovat..Tak sem si dneska večer když už Andy odpočíval zapla PF a něco zkusila vytvořit..Nevím no podle mě to nedopadlo nijak úžasně, ale děs to taky není aspoň podle mého názoru..:D!

Kontrola u veterináře..v rámci možností OK

10. listopadu 2011 v 12:32 | Andy |  Deníček
Ahojte..Poslední dobou nějak chybí inspirace takže moc nepíšu a asi se mi ani nechce no..Nicméně aby se neřeklo tak aspoň informuju o tom jak nám(no spíš Andymu) dopadla kontrola u veta. Dvoje antibiotika opravdu pomohla, sice Andy odmítá jakkýkoliv kontakt s jeho tlamou(od té doby co si jazyk probodl tak jakmile se mu na to chce někdo podívat začne útočit a cukat se), ale podle veterinářky by to mělo být v pořádku jelikož žere s chutí..

Snad už jen je tu stále malé nebezpečí, že mu to začne hnisat takže na procházkách ho musíme hlídat aby nežral to co nemá..A větší problém případné vytvoření cysty..Což by při nejlepším znamenalo jen operaci. Ale pevně doufám, že cysta na probodlém místě nevznikne..Andy už žádná antibiotika nemá a tím pádem mu začíná zase normální režim. V úterý pujdeme snad po 3 týdnech na cvičák, protože Andy nám začal "vlčit". Dneska plánuju procházku na pole takže kdyžtak dám nějaké fotky..Zatím :)

Marley & Me

6. listopadu 2011 v 18:16 | Andy |  Soutěže, bleskovky atd.
Všechno bylo perfektní, dokud se neobjevil Marley...
Jak to dopadne když si pořídíte roztomilé 6 kilové štěňátko labradora z kterého během pár týdnů vyroste 50kilový obr s množstvím energie?obrazek