Říjen 2011

Narozeninová oslava strávená na veterině..

31. října 2011 v 17:14 | Andy
Ano z nadpisu je asi každému jasné, že svou včerejší oslavu(narozeniny mám až dnes) sem strávila na veterině..A nebudu přehánět když napíšu, že Andymu šlo o život...

Ale aby jste chápali tak tady to máte..

Jen tak pro radost..:P

27. října 2011 v 16:17 | Andy |  Fotogalerie
Nazdáár :) doufám, že se máte dobře já se mám no pořád stejně. Dneska sem byla na očkování takže asi tak no..Očkování na mě má špatné účinky..Od té doby co mě to "bodli" mne bolí hlava a je mi špatně :/ ale co už..

No vzhledem k tomu, že ven s Andym nikam na dlouho nemůžu(↑) tak sem šla s ním alespoň na zahradu a přidám vám sem pár fotek ;).

Neaktivita..špatné počasí? Ne-chabá výmluva..

26. října 2011 v 18:55 | Andy |  Deníček
Ahojte..(už ani pozdrav nevymyslím :/)

Chápu význam slov "Běh o život"

17. října 2011 v 19:39 | Andy |  Deníček
Běh o život..nebo snad pro život? Já ani nevím..já jen běžela abych ho v další sekundě neztratila. Prostě já takový antitalent na sporty a na běh především, ale i když mě všechno bolelo studený vítr doslova bičoval můj obličej musela sem běžet a křičet. Nikdy sem si nepřipadala tak na dně..tak bezradně..

Další venek a opět jako prasátka..:D

16. října 2011 v 17:42 | Andy |  Deníček
Čus, čus..Doufám, že se máte dobře já jo..teda až na únavu a na jednoho trapáka ze třídy, ale tak neřešim ho takže cájk :) :P. Dneska sem zase strávila super den..no až na to dopolední učení(zítra mě čekaj 3 testy ://) ale odpoledne bylo skvělý..Před chvílí jsem se vrátila i s Andym z venku to bylo zase něco..Andy si našel několik klacíků větších než on a běhal s nima..No je to fakt skvělý pes a za nic bych ho nevymněnila..^^

No nějak mě teď nic nenapadá takže snad jen..Fotky v C.Č :)

My nevypadáme jako prasátka, my totiž jsme..:P

15. října 2011 v 17:27 | Andy
Čáo :P* po nějaké menší neaktivitě přidávám článek no..Ale chápejte mě škola, Andy a další starosti takže jsem ráda, že sem si na blog udělala chvíli alespoň teď..:)

Chůze po schodech-žádný problém

10. října 2011 v 16:55 | Andy
Ahoj..:) přidávám článek od jedné paní, ale není zcela kopírovaný(opravdu nemůžu psát komplet články momentálně jen já se svou rukou) je z velké části přepsaný..Nicméně začátek nechám stejný :)

Ještě dnes si živě vzpomínám, jak velký problém dělal mé fence, jako štěněti, zcela jednoduchý úkol - vyjít po schodech. Ono se není čemu divit, do čtyř měsíců věku byla zvyklá jen na pobyt na zahradě. Když jsme si pro ní ve 4. měsících přijeli, nebyla socializovaná, znala jen zahradu a řada samozřejmých činností pro ni byla zcela cizí. I když to zpočátku bylo trochu těžší, vše s přehledem zvládla. I ty obávané schody…

Psí tlapky-velmi citlivé a přitom často neopečovávané..

9. října 2011 v 12:34 | Andy |  Výchova,výcvik
Psím tlapkám je potřeba věnovat patřičnou pozornost. Problémy s kulháním a bolestivostí tlapek se objevují docela často. Mnohdy by se těmto problémům dalo snadno předejít pravidelnou péčí.Jak se starat o psí tlapky?

Blog chudne...:P

9. října 2011 v 11:43 | Andy |  Affiliates
Ahojte..Znova se omlouvám za svou neaktivitu, ale s rozdrceným zápěstím se hold moc psát nedá. A taky využívám každé chvíle kdy neprší a jsem s Andym venku. No, ale už k věci..

Mohli jste si všimnout v meny, že pod rubrikou "Affiliates" už není tolik přezdívek jako bývalo. Ano rozhodla jsem se vymazat lidi ke kterým i když chodím a BYLI jsme tzv. Affs tak oni nikdy nekomentovali tak proč bych to dělala já.. Takže momentálně mám jen 3 Affs. Jo a od teď spřáteluji jen se zvířecími blogy! No a jdu se dát do psaní slibovaného článku..pf to bude na dlouho :D

Absolutně nestíhám...

6. října 2011 v 16:37 | Andy |  Deníček
Ahoj..Momentálně absolutně nic nepřidávám já vím, ale ve škole nás honí test za testem a k tomu ještě výcvik Andyho..Takže asi tak no..Nicméně o víkendu bych si čas udělat měla a tak napíšu článek o psích tlapkách.Proč zrovna o psích tlapkách? Jelikož si Andy jak jsme byli na procházce o něco trochu rozřízl bříčko tlapky na jednom "prstu" tak mě to napadlo. No, ale už je to dobré..Zítra jdeme k veterináři naočkovat vzteklinu a zrovna tlapku zkontroluje..:). Jinak já sem si narazila zápěstí(au :/) takže jaksi psát je pro mne obtížnější. Jelikož nemám čas a nervy nahrávat sem nové fotky Andyho(opravdu tu nebudu trávit hodinu) tak jsem pro vás zpřístupnila fotky Andyho u mně na facebooku. Takže pokud máte zájem sledovat jak Andy roste(opravdu ty fotky stojí za to ;)) tak se podívejte↓

No a já si jdu převázat zápěstí jinak mi asi upadne! :D. Jo a v sobotu kdyžtak bude článek nejdřív odpoledne s Andym a se psama(i lidma samozřejmě :D) jdeme na výlet takže se těším a určitě něco nafotím. Tak zatím..:)