Srpen 2011

Andy v kotci..:)

30. srpna 2011 v 17:14 | Andy |  Deníček
Ahojte přidávám sem ještě narychlo aby jste viděli jaký vlastně má Andy kotec. Vyfotili jsme ho i v něm doufám, že se vám líbí :). Střecha u boudy je odklopitelná ;)

Líbí? :)

Menší ztráty..

30. srpna 2011 v 16:40 | Andy |  Deníček
Ahojte..Včera jsme ztratili dohromady 3 věci :D. Dvě mě velmi potěšili a to ty, že Andymu začal vypadávat mléčný chrup což je dokonalé vypadly mu dva přední zoubky na spodním patře-další se mu vyklají :). To mě velmi potěšilo, protože je to teoreticky úplně dokonale načasované jak podle tabulek! :). Poslední ztráta a to už né tak skvělá je ta, že Andy při včerejší večerní procházce ztratil známku je nám záhadou jak se to stalo jelikož měl známku připevněnou na kovovém kroužku u obojku. Kroužek byl úplně rozdělaný netuším jak se to stalo no..Takže zítra mě nejspíš čeká další návštěva úřadu pro známku a tím pádem další transakce..Fuf..No, ale co už..

Tak já za chvíli mizím s Andym na cvičák možná něco pofotím, natočím uvidíme :)). Mějte se :)*

Týrání pro peníze...

28. srpna 2011 v 17:37 | Andy |  Výchova,výcvik
Když si yorkšírku Viki a maltézáčku Medie přinesl jejich majitel domů, pejsci netušili, že jejich úkolem nebude dělat majiteli radost, ale že se stanou nástrojem cynického obohacování svého pána. Jejich život byl peklem, podobným peklem, které zažívají další čistokrevní psi, kteří žijí jen pro to, aby se rozmnožovali.

Na řetězu až do krve-Ne pro slabé povahy!

28. srpna 2011 v 17:16 | Andy |  Výchova,výcvik
Našla sem další tentokrát mnohem horší článek na již zmíněné stránce→http://slysim-psi-plac.profi.cz.
Pes na řetězu je na Slovensku poměrně běžná věc a to přesto, že je to očividné týrání..

Ještě jednou varuji mě samotné se u těch obrázků zvedá žaludek!

Bria měla být utracená, dnes je šampionka!

28. srpna 2011 v 16:55 | Andy
Ahojte tohle je pro mne velmi dojemný příběh..Ze stránky→http://slysim-psi-plac.profi.cz

Petice proti utrácení psů na Slovensku

28. srpna 2011 v 16:31 | Andy |  Výchova,výcvik
Ve středu 24. srpna proběhla v Praze před velvyslanectvím Slovenské republiky demonstrace proti utrácení psů ve slovenských karanténních stanicích.

TRESTY-Jak, kdy a proč..

27. srpna 2011 v 13:13 | Andy |  Výchova,výcvik
Ahojte, konečně sem se po delší době dokopala k napsání zase nějakého toho článku a že sem dlouho váhala a hledala inspiraci! :D Nakonec sem se rozhodla napsat článek na téma "tresty" jelikož se mi tohle téma zdá velmi zaujímavé a mnoho "pejskařů" se někdy domnívá o opaku.. Takže klikněte na C.Č a ponořte se do článku..:)

Otázky..Poté videoodpověď(? :D)

26. srpna 2011 v 15:55 | Andy |  Deníček
Ahojte, momentálně mám zase čas..Jelikož je venku 35 stupňů Andy spí a ani ven moc nechodíme jen večer a ráno...Chudák malej také vedra hned x/. A tak sem se rozhodla udělat článek kam do komentářů můžete psát své otázky a tak po 10 otázkách udělám videoodpověď. Myslím si, že to za to stojí, protože se nerada zveřejňuju, protože sem hrozně vysmátá a ukecaná, ale to už poznáte sami ;DD..

Takže pokud se o mě o mém blogu či o Andym chcete něco dozvědět tak se do komentářů ptejte a já vám v brzké době zveřějním videoodpověď ;)

Mažu Affs...

25. srpna 2011 v 14:22 | Andy |  Affiliates
Ahojte ano nadpis mluví jasně mažu některé své Affs. A proč? Jelikož ti co jsou smazaní na můj blog absolutně kašlali zatím co já chodila a komentovala jejich blogy jak idiot ;). Zůstává jich tu už jen pár o kterých vím, že sou věrní...A k těm věrným omlouvám se, že moc neobíhám, ale články co tu bývaj jsou přednastavené a teď posledních pár dní prázdnin se mi tu fakt sedět nechce. Ještě když je hezky..:)
Mějte se :)*

To takhle bylo jedno koupání..:)

23. srpna 2011 v 16:33 | Andy |  Deníček
Ahojte právě sem došla s Andym od řeky...Noo to byla zase sranda :D. Andy jako vodomil by tam nejraději vběhl hned, ale jelikož je k řece špatný sestup šla sem první já a mamka mi ho potom "poslal" dolů..No ten se zase vyřádil,ale komu by se v tomto vedru nechtělo ;D. Samozřejmě sem já nemohla zůstat pozadu a Andy zvesela vzal i mě sebou do vody :D. Takže zase další krásné odpoledne...Přidávám pár fotek ;)

"Hon" na piškot začíná..;D


Hrdinský výraz po koupání.. :D

3 months...

23. srpna 2011 v 8:36 | Andy |  Fotogalerie
Ahojte včera jsme byli na procházce tak sem dávám fotky Andyho jelikož má už krásné 3 měsíce :). Nakonec tam máte jednu koláž abyste si povšimli rozdílu a jednu fotku upravenou ;).A nechtělo se mu jít... :D


A takhle reaguje rozradostněné štěně na povel ke mně ;D

Ty jeho krásné oči..♥

A nechtělo se mu jít..

"No to si ze mě snad děláš srandu..?!"
"Já už nikam nepudu :P!"

No porovnávejte...;)


Do komentářů prosím názory na fotky díky :)*

Štěně versus nebezpečná místa v bytě II.(VIII.Díl)

20. srpna 2011 v 7:00 | Andy

Další velká skupina možných úrazů přímo vyplývá z nekonečné štěněcí radosti ze života, touze objevovat nemožné a téměř naprosté absenci pudu sebezáchovy. Nebezpečí pádu hrozí všude tam, kde chybí ochrana před pádem - pozor proto na pootevřená sklepní okénka, nezajištěné septiky a nejrůznější jímky, studny apod. Stejnou pozornost si ale zaslouží balkónová a schodišťová zábradlí, jejichž jednotlivé části mohou být od sebe natolik vzdáleny, že jimi zvědavé štěně bez problémů proklouzne a může se zřítit z nebezpečné výšky. Velmi bedlivě také hlídejte zejména malé rasy psíků, které se v mládí častěji ocitají na kuchyňských linkách, jídelních stolech, nebo jiných vyvýšených místech - tady platí opravdu totéž co pro rodiče malých dětí - stačí krátký nestřežený okamžik a může dojít k úrazu s trvalými následky. Štěně ve výšce mějte proto raději stále na očích.

Štěňata..

19. srpna 2011 v 11:27 | Andy |  Deníček

Ahojte dávám sem inzerát od své kamarádky...

Nechtěl by někdo štěnata?:(
Matka Německý ovčák..
A táta buďto Dobrman nebo Kříženec německýho ovčáka ..
porodí asi za 14 dní.. A štěnata půjdou na utracení..:'(

Matka↓

Více info→ http://www.facebook.com/laduu.x.shee

E-mail→lada.nycova@seznam.cz

Mobil→733796950


Prosím o sdílení je to důležité!


Proč už nepřijímám tolik nabídky typu koment za koment..?

19. srpna 2011 v 11:06 | Andy |  Deníček
Ahojte teď mi pořád na čokloj někdo píše "Ahoj dáš kom za kom?" nebo "Čau dáš hlas za koment?" a většina nechápe proč už tohle nepřijímám. A proč? Protože vždy když sem to přijmula tak v článku pokud byly obrázky tak ten co komentoval vždy napsal "hezké obrázky" pokud tam nebyly obrázky tak "dobrej článek" a dnes sem si řekla...DOST.

Opravdu už tady nemíním stále číst tyhle typy komentářů kdy si komentující ani nebyl schopný přečíst kousek článku prostě jen klikl na komentáře bezmyšlenkovitě napsal, že se mu to líbí a je to...Tohle opravdu ne.

Takže na čokloj odmítám už žádosti koment za koment od těch co už na první pohled vim jak to dopadne. Chci komentáře od svých věrných čtenářů,Affs či těch co si ten článek chtějí přečíst kdyby třeba jen kousek a vyjádřit se k němu..Takže prosím pokud si nejste schopni článek přečíst, ale jen splnit tu "výměnu" tak mě se ani neptejte :).

Štěně versus nebezpečná místa v bytě I.(VII. Díl)

19. srpna 2011 v 10:22 | Andy |  Výchova,výcvik
Přináším I.Díl z článku štěně versus nebezpečná místa v bytě...Zítra očekávejte díl II.

Situace, kdy si domů přivezete nové štěně, není nepodobná návratu z porodnice. Tím okamžikem se zkrátka změní nejen chod celé rodiny, ale často je nutné i vehementně přizpůsobit celé bytové zařízení. Přemýšlejte raději dopředu - všechno, co zvládnete připravit ještě před příchodem vašeho psího mimina domů, vám může ušetřit spoustu nervů a zklamání. Jakmile totiž malý čtyřnožec projde vstupními dveřmi, pustí se bezodkladně do prozkoumávání a následného ochutnávání všeho, co mu přijde do cesty, a na co vzhledem ke své tělesné výšce (která se může rychle měnit) dosáhne. To může vést v lepším případě ke zničení nejrůznějších součástí vašeho bytového zařízení, ale v horším případě bohužel také k závažným štěněcím zraněním.

Dogdancing

18. srpna 2011 v 7:00 | Andy |  Výchova,výcvik
Dogdancing je v České republice poměrně mladý kynologický sport. Psovod a pes tvoří tým a na hudbu předvádějí předem připravenou sestavu, která obsahuje běžné cviky z poslušnosti, ale i mnoho dalších cviků a triků podle nápadu psovoda. Fantazii se meze nekladou, vždy by ale měl být brán ohled na zdraví a možnosti psa.

Poznáte plemeno-VYHODNOCENÍ

17. srpna 2011 v 11:16 | Andy |  Výchova,výcvik
Ahojte uzavírám mini soutěž poznáte plemeno! Tato soutěž se bude konat pravidelně! Zítra bude zase další kolo :).

Správné odpovědi: 1.Flat coated retrívr//2.Australský silky teriér//3.Švýcarský ovčák//4.barzoj-ruský chrt//5.Anglický mastiff

Skoro všichni se nechali nachytat u 2. obrázku a napsali jorkšír..
Došlo docela mnoho komentářů podle mě :).

A už k VYHODNOCENÍ:

Na 3. místě se umístila...Nickinka! http://crazy-yorkshire.blog.cz/
Na 2. místě se umístila...Mi$hel http://lovely15.blog.cz/

A na 1. MÍSTĚ se umístila Januska s blogem http://drake-and-janus.blog.cz/

Gratuluju. Všem co se zúčastnili také blahopřeji snad příště(už bude poznávačka lehčí :)). Mějte se ;)

Jak málo stačí k PSÍ radosti...

17. srpna 2011 v 9:51 | Andy |  Deníček
Ahojte blogaři, tento článek má možná zvláštní nápis jelikož většinou říkáme "Jak málo stačí k dětské radosti" tak co tam dělá to psí?

Bláznivé psí zákony

17. srpna 2011 v 7:00 | Andy |  Výchova,výcvik

O USA se často mluví jako o zemi neomezených možností, ale charakteristická je pro ni i řada kuriózních zákonu. A některé z nich se týkají i psů… Čtěte dál a bavte se.

Botičky pro psy...Potřebná věc či jen zbytečná útrata?

16. srpna 2011 v 7:00 | Andy |  Výchova,výcvik
Psí botičky, stejně jako oblečky pro psy, nejsou pouze módní výstřelkem, ale patří k praktické součásti psí výbavy. Obzvlášť v mrazivém počasí, kdy se psí tlapky dostávají do kontaktu s posypovou solí, jsou ochranné botičky skvělým pomocníkem.