Červenec 2011

Můj 1. Layout

31. července 2011 v 11:36 | Andy |  Grafika
Ahojte dnes jsem trochu grafičila a vytvořila tak svůj 1. Layout!

Docela se mi líbí, ale zkušení grafici mi to zkritizují :DD. No já jsem docela spokojená :)

Náhled:

Délka výroby: 45 minut
Spokojenost:90%
Stav:Volný(i když ho nikdo chtít nebude :D)


SONZ-1.Kolo! Potrvá OD 30.7 DO 3.8!

30. července 2011 v 15:46 | Andy |  Soutěže, bleskovky atd.
Ahojte je tady SONZ! Potrvá OD 30.7 DO 3.8! V prvním kole vypadne 1 zvíře!
Nakonec jsem upravila to kdo dostane můj hlas. Budu ho dávat ne na požádání, ale dám ho tomu kdo se mi prostě nejvíce líbí. Muselo to být kratší jelikož jsem přesáhla limit 40 000 znaků takže hold zkrácená verze...Soutěž v c.č ;)

!SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ ZVÍŘE!

29. července 2011 v 15:30 | Andy |  Soutěže, bleskovky atd.
Ahojte jelikož má minulá soutěž o nej mazlíčka byla podle mého názoru velmi úspěšná! Tak je tu další soutěž se stejnou tématikou akorát jiným názvem ;). Soutěž začne jakmile bude přihlášeno alespoň 8 lidí. Termíny přihlášek jsou do neděle avšak pokud bude málo účastníků bude se prodlužovat!

PRAVIDLA SONZ:
1) V komentářích žádné vulgárnosti, že zvíře toho druhého je horší atd...
2)Je možnost změny fotek! Když skončí kolo máte jeden den na to aby jste mi zaslali nové fotky. Pokud nechcete v dalším kole budou ty stejné co předtím
3) Můžete se přihlásit s více mazlíčky!

PŘIHLÁŠKA:
1)Přezdívka
2)Blog
3)Druh zvířete
4)Jméno zvířete
5)Věk zvířete
6)Rasa zvířete
7)Fotka zvířete
8)Můžete poslat i krátký popis zvířátka...Není nutné!

Jelikož v minulé soutěži se mi stalo, že mi pár lidí poslalo fotku bez toho aniž by se mi podepsali kdo jsou tak buď napište do přihlášky jako bod 9) váš e-mail z kterého dojde fotka. Nebo do mailu napište: !!PŘEZDÍVKU, JMÉNO ZVÍŘETE!! Pokud to tam nebude a nebude to ani v přihlášce opravdu nebudu uvažovat od koho to je a tím pádem má smůlu ten kdo se nepodepsal!

Můj e-mail:ivanka.1@email.cz
Jakmile začne 1. kolo SONZ tak ten kdo si napíše první do komentů dostane můj hlas. Bude to tak i v kolech ostatních ;)

!VÝHRY!

1. Místo=Reklama na mém blogu na 1 týden, 2x animace(s čím budeš chtít), diplom, popř. dess nebo lay, ale jsem začátečník! :D
2.Místo=Reklama na mém blogu na 3 dny, animace,diplom
3.Místo=Reklama na mém blogu na 1 den,diplom


11 týdnů

28. července 2011 v 17:33 | Andy |  Fotogalerie
Ahojte přidávám fotky z dnešní procházky s Andym a tím pádem fota z 11. týdne. Ještě zítra něco nafotím, chtěla jsem dnes, ale prší takže fotky sou na nic :/

Neunavitelné štěně se unavilo...

24. července 2011 v 16:44 | Andy |  Deníček

Ahojte...Pomalu zívám únavou právě jsme dorazili z dlouhé procházky...Šli jsme první kousek od baráku na polňačku po ní směr cyklostezka Andy si to venku užíval tak jsme ještě zašli na pole kde si pobíhal. Potom jsme šli a potkali nějaké "inteligenty" na kole s velmi "chytrýma" řečma...Ovšem Andyho ochranitelský pud se probudil a dva kluky velmi zuřivě vyštěkal(♥). Opravdu je to hlídač když jsme venku a někdo koho nezná k nám vejde na zahradu(ploty se stále řeší) Andy na nic nečeká a se štěkotem se rozběhne. Minule takhle "zaútočil" na malou sousedku nicméně vždy to končí stejně lehnutím na záda a štěněcím výrazem. Nakonec jsme opravdu k cyklostezce došli avšak záměr sejít až k potůčku nevyšel-jelikož nám cestička nějak zarostla-tak snad příště. Andy se ještě proběhnul na poli a hurá domů. Na cestě zpátky stále něco prozkoumával když jsme se blížili k domečku tak jsme potkali 3 holky z ulice(všechny mladší) a s Andym si hrály zjistili jsme, že Andy tady bude mít mnoho psích kamarádů od jorkšírů,přez jezevčíka až po labradora. V úterý Andyho vezmeme na cvičák, ale zatím jen aby "omrknul" situaci a možná nějaký ten povel se zkusíme naučit. Á když jsme u povelů Andyho jsem dneska naučila povel "čekej" jelikož jsme měli problémy s tím, že kdykoliv k nám někdo došel nebo jsme vyšli ven tak Andy letěl s námi. Už se teda snaží vyčkat, ale všechno nejde hned! Budeme dále trénovat. No jak jsme potkali holky tak měli sebou kotě nevím kdo se koho bál víc zda Andy kotěte nebo opačně. Nicméně Andy se odvážil štěknout což se kocourkovi vůbec nelíbilo. Rozloučili jsme se a šli domů...Andy se napil a usnul. :)1. Návštěva veterináře v novém domově..

22. července 2011 v 17:46 | Andy |  Deníček

Ahojte píši ještě když je to čerstvé. Asi před 15 minutami jsme dojeli od veta. Byl to nicméně dlouhý příběh. Včera jsme jeli k soukromému veterináři avšak u něj se nám moc nezdála ordinace a neměl ani potřebnou vakcínu takže raději rychle pryč. Potom jsme jeli na veterinární kliniku kde bylo plno a po 20 minutích kdy byl už Andy lehce nervózní to vzdali a jeli domů. Tak jsme se objednali na dnes. Jakmile jsme dojeli ihned nás vzali. Prvně se nás veterinář ptal na zdravotní stav, čím krmíme, odčervování atd. Vše je v pořádku(ufff) potom jsme se dostali k injekci Andy dostal injekci proti 5 nástrahám! Injekci zvládl v pořádku ani nekňučel jen když se vytahovala jehlička tak se chtěl ohánět, naštěstí jsem ho pevně držela. Potom jsme se s veterinářem domluvili na tom aby Andík dostal pipetku co ho bude chránit proti blechám, klíšťatům a dalším hmyzem. Což už Andy moc nechtěl to se mu nelíbilo tak ho podržela sestřička-nakonec vše zvládl a dostal chutnou odměnu od veterináře. Sepsali jsme potřebné věci k registraci a za 3 týdny se jdeme přeočkovat. Zvládlo se to dobře tak snad to takto bude pokračovat.

No řeknu vám jsem ráda, že to máme za sebou! Andy byl tak unavený, že jakmile jsme dojeli usnul snící o dnešním namáhavém dni.
Test! Stopovačka VS. Klasické vodítko(aneb můj názor na vodítka)

19. července 2011 v 16:05 | Andy |  Výchova,výcvik
Ahojte blogaři momentálně mám čas a chuť psát takže jakmile Andy usnul a já uklidila jsem zasedla za počítač a otevírala blog.cz. A tak mě napaslo udělat si takový svůj vlastní test dvou tipů vodítek a to-Samonavíjecí vodítka a klasického vodítka. Chci se zaměřit na jejich plusi a mínusy. Nakonec udělám takové zhodnocení. Jen pro některé akční komentátory. Je to jen můj osobní názor, nikomu ho nevnucuju ;)

Nová ikonka

18. července 2011 v 19:38 | Andy |  Deníček
Ahojte jsem tu jen na otočku, ale pokud jste si všimli mám novou ikonku!(viz. článek->http://buddyhodobrodruzstvi.blog.cz/1107/ucime-se)

A kdo nám tuhle krásnou ikonku vyrobil? ArrBy s blogem:http://grafikk.blog.cz/

Tuhle ikonku budu teď stále používat a vzhledem k tomu, že už sem se setkala s několika "kopírkama" kteří prezentovali mé články o výchově za své tak pokud ještě někoho najdu a nebude mít u článku mou ikonku tak už vás opravdu nahlásím!

Díky! :)


Kopírovat jen s ní!

Učíme se...

18. července 2011 v 12:46 | Andy |  Deníček
Ahojte promiňte, že sem vůbec nic nedávám, ale říkám hold malé pozastavení. Takže tak...No uff. Konečně usnul! :D To azs byla práce obíhali jsme dům no tak. Nevím co spát snad jen, že Andy se zase o něco zlepšil!

Už umíme i "dej pac" a "lehni" což je skvělé! Už umí 4 povely!! :)) No vím, že vám je to jedno, ale já jsem mega šťastná. Momentálně ho učím zůstaň. Trénujeme každý den, ale vždy jen po chvilkách-je těžké udržet dlouho pozornost. Jinak jsem včera s Andym šla opět na procházku bez vodítka a celou dobu se držel u mě. Pro mě=PARÁDA!! No takže asi tak jinak tento týden nás čeká 3. očkování, odčervení a prohlídka. Doufám, že vše dopadne dobře a Andy očkování zvládne :). Určitě sem napíšu jak to dopadlo, ale nevím s jakým zpožděním.Přidávám foto:


Něco jako pozastavení..

14. července 2011 v 18:49 | Andy |  Deníček
Ahojte blogaři. Jak nadpis napovídá nejspíš budu tak trocha pozastavovat. Andy je velmi hravé a akční štěně čili dá zabrat mě i mé rodině. Když Andy odpočívá. odpočívám též. Jen málokdy se stane, že se sem dokopu. Né sand, že bych nerada psala, ale opravdu je to únavné. Jak jste si všimli tak též rekonstruji design z toho důvodu též zlehka pozastavuju. Neříkám, že tu nebudou žádné články, ale nebude jich moc. Ono Andy je teď v tom hravém štěněcím období z kterého rychel vyroste.

A já-omlouvám se. Si ho chci užít naplno! To štěně je pro mne mnohem důležitější než vysoká návštěvnost...

Foto z dalšího výletu v Luhačovicích:


Skvělý blog!

13. července 2011 v 10:01 | Andy
Ahojte návštěvníci blogu. Chci vám dodporučit jeden úžasný blog! Najdete tam informace o celebritách, ale hlavně rady a návody! Například já tam našla skvělej návod na obrázkový design! Doporučuju ;)


Úžasný dar jménem život.

12. července 2011 v 18:18 | Andy |  Deníček
Ahojte návštěvníci blogu nevím co si po přečtení nadpisu představíte, ale...

Dnes jsem si všimla jak Andy za ten týden a 2 dny co ho máme doma urazil obrovský kus cesty. Za pouhé 2 dny se naučil příkaz "sedni" ihned 1. den reagoval na své jméno a začínal chápat povel "ke mně". I na procházce je to již jiné už tak moc neskáče jen ještě dopilovat to po, které straně má chodit. Ale i tak..Je to opravdu úžasné když vidíte jak se vám před očima vyvíjí ať už dítě či štěně. Opravdu dnes jsem ten pocit zažila když se Andy ráno snažil dostat na mou postel a kňučel aby mne probudil. Když jsem vyskočila z postele za ním dolů mohl se zbláznit! Radostí by mne ulízal a v tu dobu jsem si to uvědomila. Ušel opravdu dlouhou cestu ještě teď si vybavuju jak jsem den co den navštěvovala stránku chovatelů->https://sites.google.com/site/semberweiden/ a čekala na nové video či fotky. A teď ho máme doma...

Je to skvělý pocit když se někdo může zbláznit z toho, že vás ráno vidí a z toho, že si s ním hrajete...Je skvělý pocit jít po domě a slyšet "klépání" tlapek za vámi. Je skvělý pocit když se rozběhnete a radostné štěně za vámi běží aby si vás mohlo chytit. Je skvělé mít zázrak jménem Andy u sebe...I když je to hravé, rozdováděné štěně dokáže si sednout a poslouchat mě..Dívá se na mě chápavýma očima. Když jsme na procházce a já mu řeknu "fuj" podívá se na mě, nakloní hlavu s výrazem "Myslíš to vážně?"

Za nic bych ho nevymněnila za to večerní vstávání mi ty chvíle s ním stojí! ♥


Nové 3 ikonky! :)

11. července 2011 v 17:54 | Andy |  Deníček
Ahojte teď mám zase chvilku takže jsem du dát nové 3 ikonky, které mi vyrobila bublisek13...Kdyby jste někdo chtěli určo se u ní zapište! :)) Její blog->http://bublisek13.blog.cz/

A tady sou ikonky dám sem ty velké :)...

1.2.3.

Tak co?
*Která se vám líbí nejvíc?
*Kterou mám dávat pod články??

Ikonka & Animace

11. července 2011 v 13:57 | Andy


Konečně má můj blog svou vlastní ikonku, ale ještě není dodělaná :)

A tady jsem vyrobila svou 1. Animaci mám hodně co dohánět :D


Fotka z 2. měsíce

11. července 2011 v 11:16 | Andy |  Fotogalerie
Ahojte jakpak se máte? My s Andym se máme skvěle. Andy snad den ode dne roste. Je čím dál tím víc aktivní a hravý. Na zahradě pořád něco vymýšlí :). Nejraději hrajeme na "honěnou" kdy před Andym utíkám a on mě dohání a opačně :D. Už čím dál tím méně spinká :). S výcvikem se snažíme pokračovat, ale zatím stále učíme "lehni", protože když mu dávám pamlsek k zemi vždy po něm vyskočí. Na vodítku dělá též velké pokroky už chodí opravdu hezky jen by pořád křižoval cestu. Jak jsem se již zmiňovala budu sem dávat Andyho fotky jak každý měsíc porostl takže tady je foto z 2. měsíce Andyho štěněcího života :))

Doufám, že se vám líbí. Andy momentálně odpočívá po dlouhém pobíhání na azhradě. Pac a pusu :)*

Chvilka grafiky

10. července 2011 v 14:43 | Andy |  Deníček
Ahoj dnes jsem měla chvilku čas tak jsem udělala design s Harrym Potterem...není nic mo taky sem ho dělala 5 minut :D....Napište do komentl zda se vám alespoň trochu líbí a co mám změnit. Jenže mi nejde dát sem takže jsem si založila nový blog na webgarden.cz kde budu dávat jen své designy takže design s Harrym Potterem je zde: http://designyodandy.webgarden.cz/harry-potter

Jo a info o Andym naleznete tu:http://www.hafici.cz/profily/detail/96015/ Hafici.cz


Do komentů napište názor na design. Díky :)

Věrný přítel člověka...

10. července 2011 v 10:44 | Andy |  Deníček
Včera jsme s Andym a rodinkou podnikli výlet na zříceninu Cimbruk. Musím vám říct, že to bylo sice super, ale to vedro!! :/ Andy byl úplně utahaný, naštěstí sem vzala rozprašovač a po cestě ho osvěžovala takže byl docela spokojený. Jakmile jsme dojeli domů, dostal granulky a usnul na podlaze :)). Říkám byl vyčerpaný z horka. Momentálně si hraje pod mou židlí :).

Ale až dnes ráno jsem se konečně přesvědčila o tom, že pes je nejvěrnější přítel člověka...


Psovi nezáleží na tom jací jsme. Zda jsme krásní či škaredí, chudí či bohatí, vysocí nebo malý. Psovi stačí láska, kterou mu dáváme...


Jo a každý měsíc sem budu dávat(krom jiných) Andyho fotku jak měsíc od měsíce roste! :)

1. Týden v novém domově

8. července 2011 v 12:03 | Andy |  Deníček
Už je to tak máme Andyho necelý týden doma :) a za ten týden toho hodně prozkoumal a udělal velké pokroky. Už umí ke mně, sedni- učíme se dej pac a lehni. Na vodítku už je taky poslušný, ale přeci je to jen štěně a toho zajímá každý kamínek, kytky, auto a mnoho dalšího :). Podniknul už též 2 výlety na Mikulčin vrch a do Luhačovic. Po obou výletech byl úplně zničen, jelikož je horko a jsou mu přeci jen 2 měsíce. Včera večer když jsme šli na procházku se Andy předvedl! :D Když jsme se vraceli našel nějakou větvičku a nechtěl nám ji dát tak oběhl asi 5x domek v plné rychlosti(stejně sme ho chytili ;D) alespoň se unavil takže mi to ani nevadilo. Jinak jsem se ještě pořádně nevyspala, protože se večer budí a vyžaduje si pozornost...A jak jsem to vyřešila?

Místo toho, že spávám ve své posteli jsem si udělala provizorí postel na zemi...Dneska tam budu poprvé spát tak uvidíme jak se to vydaří :)

Foto z Mikulčina vrchu:


Dneska něco pofotím budem nejspíše opékat takže se můžete těšit!

2 měsíce, 3 dny, 7 hodin a 27 minut

8. července 2011 v 9:56 | Andy
Co je s námi Andy na světě :) ano narodil se 5.5.2011-01:20. Zamluveného ho máme již 1 měsíc a 33 dní a radost ze života mi dělá už 7 dní :). Dnes tu dám nějaký článek o našich 2 výletech co sme podnikli :)


Foto z dneška...Líbí?? :)


A tady mám hvězdičku na přání:


Máme ho doma.. ♥

2. července 2011 v 21:06 | Andy |  Andy von Semberweiden
Ahoj tak dnes jsme si přivezli Andyho domů :)) cestu jsme zvládli v pořádku. Andy ji skoro celou prospal, ale jakmile jsme dojeli domů začal řádit. První co ho zaujalo byly růže, které jsou už poničené :DD :) . Domeček si celý prozkoumal a momentálně spí v pelíšku. Myslím, že se mu u nás líbí párkrát sice zakňučel, ale jinak si hraje velmi rád...Doufám, že to tak zůstane je to můj miláček ♥ první dvě fotky v novém domově:
Ha prozradila jsem svou identitu... :D

Druhá fotka mi sem nejde nahrát, takže nevím no :// třeba příště prozatím tahle...Jo a neškrtím ho tam :D ale ho nejde vyfotiti pokud nespí :)